Mavi ile Yeşilin birleştiği yerde Huzura kucak açın…

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’nın 91 km. uzunluğundaki sahillerinde ve doğal, tertemiz koylarında güneşlenmek, Ege denizinin sıcak sularına kendinizi bırakmak istermisiniz?

Kefalos’ta yelken sörfü yapmak?

Kaşkaval burnundan ya da Türkiye’nin ilk ve tek sualtı milli parkının bulunduğu Yelkenkaya’dan, Yıldızkoy’dan Ege Denizine dalış yapmak?

Kaleköy’de Mustafanın Kayfesi’nde, çınarların altında tarihle iç içe sakızlı kahvenizi yudumlamak istermisiniz?
Ya da kekik kaplı tepelerinde serbestçe dolaşan keçi ve koyunlara yarenlik edip, her adımda karşınıza çıkacak ufak manastırları, tarihi rum köylerini gezmek?

Sizi, irili ufaklı gölleri, dereleri, şelaleri ve keşfedilmeye hazır nice güzelliklerle dolu Gökçeada’ya davet ediyoruz..

Gökçeada’nın tüm bu güzelliklerine yakışır şekilde 8 dönümlük arazi üzerinde, yeşillikler, kekik kokuları ve kuş cıvıltıları içinde titizlikle tasarlanmış Yaren Park Evleri’nde 60 seçkin daire sizleri bekliyor.

Havaalanına 500 mt, Üniversite’ye 300 mt. mesafedeki Yaren Park Evleri’nde isterseniz 2+1 veya 1+1 dairenizden Ege Denizi ve Semadirek – Yunan adası manzarasının tadını çıkarın, 3+1 veya 1+1 bahçe dubleksinizde doğayla ve yeşille iç içe olun, dilerseniz Ege Denizine açılın, doğada uzun yürüyüşler yapın, balığa çıkın.. Ancak evinizde hakettiğiniz kalite ve huzuru mutlaka bulacaksınız.

Yaren Park Evleri, çevreye ve doğaya saygılı, yapı malzemeleri, ahşap ve doğal taş kullanımıyla şekillenen peyzajı, koşu parkuru, yüzme havuzu, şelale ve su oyunlarıyla, fitness , cafe ve çocuk oyun alanlarıyla, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam alanını bir arada sunuyor.

Ayrıca Yaren Park Evleri Gökçeada'da kendi içme suyunu çıkartıp hidrofor sistemi olan tek projedir.

Modern mimarinin imkanlarıyla, geleneksel ve yerel ada mimarisinin harmanlanmasıyla oluşan, taşın doğallığını ve ahşabın sıcaklığını cephelere taşıyan dış cephe mimarisi ve titizlikle kurgulanmış iç mimarisiyle bütçenize uygun büyüklükteki daire ve dubleks seçenekleriyle Yaren Park Evleri - Gökçeada’da “Çanakkale Termit Group” güvencesiyle huzura kucak açın..

Mahmut YANGEL

Mimar

Konsepta Mimarlık - İstanbul
www.konsepta.com.tr

Yusuf Tuna Yüksel

İnşaat Müh

Truva Yapı Denetim
Çanakkale

Mustafa Pamuk

Makine Mühendisi

Anadolu Makine - Çanakkale